Dezynfekcja i czystość

Zawód, w którym pracownik ma bezpośredni kontakt z klientami, wymaga nie tylko ogólnego utrzymywania porządku, ale i dbałości o właściwy stan sanitarny. Dotyczy to zarówno placówek medycznych, jak i punktów typu salon fryzjerski. Poprawnie przeprowadzona dezynfekcja to priorytet. Jej celem jest wyeliminowanie ryzyka związanego z zakażeniami, a także zapewnienie bezpieczeństwa obu stronom – fryzjerowi oraz kolejnym klientom. Wychodząc naprzeciw potrzebom właścicieli lokali usługowych, poszerzyliśmy asortyment o profesjonalne środki do dezynfekcji narzędzi kosmetycznych, narzędzi fryzjerskich, jak również płyny do odkażania powierzchni oraz rąk. Mamy wyłącznie sprawdzone preparaty o wysokiej skuteczności. Zapraszamy do przejrzenia szczegółowej oferty.

Czytaj więcej

Płyny do dezynfekcji rąk – niezbędne w każdym lokalu

Zgodnie z wymogami sanitarnymi do obowiązków pracownika należy dezynfekcja rąk przed i po spotkaniu z każdym pacjentem. W sytuacji, gdy podejrzewa, że mógł mieć kontakt z potencjalnym źródłem zakażenia, także powinien zdezynfekować ręce. Mając na względzie bezpieczeństwo członków personelu oraz osób odwiedzających lokal, proponujemy Państwu zakup dedykowanych środków. Polecamy nasze specjalistyczne płyny do dezynfekcji rąk, delikatne dla skóry, a jednocześnie efektywnie likwidujące bakterie, prątki, wirusy oraz grzyby.

Szczególnym zainteresowaniem klientów cieszy się preparat o nazwie Sterillhand. To płyn do dezynfekcji rąk wyposażony w pompkę, wykazujący natychmiastowe działanie antybakteryjne, antywirusowe i antygrzybiczne. Łatwy w użyciu, zapewnia błyskawiczną ochronę oraz utrzymanie odpowiedniej higieny dłoni. Nie wymaga rozcieńczania, pozwala na szybką dezynfekcję i eliminację wirusów oraz bakterii.

Oferowane w sklepie płyny do dezynfekcji rąk można kupić w poręcznych opakowaniach o różnych pojemnościach, w tym w ekonomicznych litrowych butelkach. Są dostępne w wersjach z pompką lub ze spryskiwaczem.

Specjalistyczne płyny do dezynfekcji powierzchni

Ważne miejsce w naszej ofercie zajmują produkty uznanych marek służące do odkażania. Proponujemy Państwu środki takie jak płyn do dezynfekcji narzędzi kosmetycznych oraz preparaty do dezynfekowania i sterylizacji mebli wchodzących w skład wyposażenia salonu fryzjerskiego. Dzięki nim przygotowywanie stanowiska na przyjęcie kolejnego klienta stanie się znacznie łatwiejsze.

Osobom poszukującym artykułów wielofunkcyjnych polecamy m.in. płyn ERG CleanSkin Plus, o nowej ulepszonej formule – na bazie 72% alkoholu etylowego. Może być stosowany tak jak inne płyny do dezynfekcji powierzchni (do mebli, wyposażenia, materiałów etc.), doskonale sprawdzi się też jako środek do higienicznego i chirurgicznego odkażania rąk. Ma działanie wirusobójcze. Należy go nakładać na wcześniej oczyszczone dłonie, przy czym nie trzeba go spłukiwać.

Profesjonalne środki do dezynfekcji narzędzi kosmetycznych

Dysponujemy szeroką ofertą produktów do odkażania narzędzi wykorzystywanych w codziennej pracy w gabinecie czy salonie. Proponujemy Państwu m.in. preparat marki Velox, który sprawdzi się jako płyn do dezynfekcji narzędzi fryzjerskich, kosmetycznych oraz do dezynfekcji małych powierzchni. Znakomicie zdaje egzamin w odkażaniu wszelkiego rodzaju powierzchni medycznych i pozamedycznych, jak również mających kontakt z żywnością. Cechuje się efektywnością, a przede wszystkim szybkością działania. Jeśli mamy do czynienia z grzybami, daje rezultaty po upływie zaledwie piętnastu sekund, z kolei przy wirusach, prątkach gruźlicy czy bakteriach sprawdza się już po trzydziestu sekundach.

Płyn do dezynfekcji narzędzi i powierzchni od Velox to profesjonalny preparat, o skuteczności potwierdzonej przez liczne badania naukowe. Oprócz tego środek nie pozostawia na oczyszczanym podłożu zacieków czy smug.

Preparat do dezynfekcji narzędzi fryzjerskich – gwarancja bezpieczeństwa

Posiadamy szereg specjalistycznych artykułów chemicznych przeznaczonych do odkażania. Mogą Państwo kupić u nas płyn do dezynfekcji narzędzi marki Medisept, gwarantujący zabezpieczenie pomieszczenia przed bakteriami, drożdżakami i wirusami (włącznie z koronawirusem).

Preparat taki jak płyn do dezynfekcji narzędzi kosmetycznych powinien być niezbędnym elementem wyposażenia każdego gabinetu. Aby wyeliminować niewidoczne gołym okiem chorobotwórcze drobnoustroje, wszystkie narzędzia i akcesoria w salonie fryzjerskim muszą być regularnie poddawane procesowi dezynfekcji. Najlepiej dokonywać jej przy pomocy odpowiedniego, błyskawicznie działającego specyfiku. Nożyczki, brzytwy, szczotki oraz wałki do włosów czy grzebienie – prawidłowo zastosowany płyn do dezynfekcji narzędzi fryzjerskich spełni swoje zadanie i zapewni pełną czystość narzędzi.

Zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem. Bez względu na to, czy poszukiwanym artykułem będzie preparat do dezynfekcji narzędzi fryzjerskich, czy środek odkażający meble, klienci znajdą w naszym sklepie potrzebne produkty. Zapewniamy dostęp do specjalistycznych płynów uznanych marek, posiadających odpowiednie certyfikaty i wykazujących dużą skuteczność w zwalczaniu drobnoustrojów. Serdecznie zapraszamy.

Dezynfekcja i czystość

Jest 20 produktów.

Pokazano 1-20 z 20 pozycji

Aktywne filtry