Rękawiczki jednorazowe

Rękawiczki jednorazowe nie kosztują wiele, a za to mają wszechstronne zastosowanie. Dlatego w każdym zakładzie fryzjerskim są one często używane. Konieczne jest jednak to, aby zwracać uwagę na ich jakość. Na przykład w trakcie farbowania włosów niezwykle istotne staje się to, żeby fryzjer miał założone rękawiczki do farbowania, które będą komfortowe, ale też będą zapewniały wysoką ochronę dla dłoni. Zatem bardzo ważne jest wybranie produktów, wyróżniających się odpowiednim stopniem wytrzymałości. Do tego powinny być one elastyczne, aby z kolei dłonie miały pełną swobodę ruchu w trakcie pracy. Sprzedawane przez nas rękawiczki spełniają wszystkie te cechy. Dzięki temu stają się doskonałym produktem, który z powodzeniem można wykorzystywać w zakładzie fryzjerskim, jak i w wielu innych sytuacjach, także w domu. Już teraz warto przekonać się, że rękawiczki fryzjerskie to przedmioty, zaskakujące swoją uniwersalnością i praktycznością.

Czytaj więcej

Do czego można wykorzystać rękawiczki jednorazowe?

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, rękawiczki fryzjerskie można wykorzystywać na wiele sposobów. My w szczególności polecamy je osobom, które zawodowo zajmują się fryzjerstwem. Wyjątkowa jakość tych produktów pozwala na bez problemowe wykonywanie różnych zabiegów fryzjerskich dla klientek czy klientów. Dodatkowo praca w nich jest jeszcze skuteczniejsza i płynniejsza niż bez nich. Wszystko to za sprawą tego, że tak dobrze przylegają oraz niemal nie czuć, że ma się je na dłoniach. Rękawiczki do farbowania zapewniają też dużą precyzję. Chętnie wykorzystywane są zarówno w profesjonalnych zakładach fryzjerskich, jak i w domowych warunkach. Dziś coraz więcej osób kupuje te produkty także do wykonywania innych czynności niż tych bezpośrednio związanych z fryzjerstwem. W końcu nawet standardowe rękawiczki ochronne możesz wykorzystać w trakcie sprzątania w domu czy podczas pracy w ogródku. Stają się one niezawodne także podczas zmywania brudnych naczyń, gdyż pozwalają uchronić delikatne dłonie od brudu czy wysuszenia skóry. Oprócz tego szczególnie doceniane są przez kobiety, bo sprawiają, że wykonany manicure dłużej się utrzymuje, gdyż paznokcie nie są narażone na kontakt z wodą.

Rękawiczki fryzjerskie — spójny design

W naszej ofercie udostępniliśmy rękawiczki jednorazowe w wielu różnych kolorach. Wbrew pozorom to spory atut. Dlaczego? Przede wszystkim takie rozwiązanie sprawia, że można dopasować je kolorystycznie do pozostałych elementów, takich jak ubiór czy wystrój. Pomimo tego, że to zaledwie detale, to jednak świadczą o jeszcze większym profesjonalizmie, który na pewno dostrzegą klienci. Konieczne staje się zwrócenie uwagi na spójną identyfikację wizualną i w ten sposób wyróżnienie swojej firmy. Osoby prywatne, które kupują u nas rękawiczki ochronne, także chętnie wybierają różne warianty kolorystyczne. Wtedy czynnikiem decydującym staje się już przede wszystkim kwestia gustu lub własnych upodobań. Dostępne są modele w kolorach czarnym, niebieskim, białym i przezroczystym.

Jakie rękawiczki jednorazowe są najczęściej wybierane?

Spory wybór rękawiczek przeznaczonych do jednorazowego użytku sprawia, że niektóre cieszą się większym zainteresowaniem kupujących niż inne. Najpowszechniejsze są rękawiczki do farbowania, a w szczególności chodzi tutaj o modele przeźroczyste i foliowe, które jednocześnie są też najtańsze. Zawsze ważne jest to, aby pamiętać o tym, że należy wybrać produkty w odpowiednim rozmiarze. W przeciwnym razie mogą Państwo przez przypadek je ściągać, co na pewno będzie przeszkadzać w trakcie pracy oraz narazi na kontakt z farbą. Chętnie nabywane są także rękawiczki fryzjerskie wykonane z lateksu. Mają one grubszą powłokę, więc doskonale sprawdzają się przy czynnościach trwających dłużej lub wymagających dużej precyzji. W razie alergii na lateks warto też zdecydować się na znacznie łagodniejsze dla dłoni rękawiczki nitrylowe. Wyróżniają się one taką samą solidnością i można wykonywać w nich te same czynności, co w lateksowych. Po prostu wykorzystano tutaj bezpieczniejsze tworzywo, które nie podrażni Państwa dłoni.

Rękawiczki ochronne — zadbaj o bezpieczeństwo w trakcie pracy

W trakcie wykonywania zabiegów fryzjerskich mają Państwo do czynienia z wieloma preparatami chemicznymi. Mogą one bardzo negatywnie działać na skórę dłoni. Obecnie najczęściej stosuje się rękawiczki ochronne w trakcie farbowania włosów, czy też podczas spłukiwaniu bądź stosowania utleniacza. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykorzystywać je jeszcze częściej, żeby skutecznie zwiększyć bezpieczeństwo w trakcie wykonywania obowiązków zawodowych w zakładzie fryzjerskim. Każda profesjonalna firma w tej branży powinna mieć wysokiej jakości rękawiczki fryzjerskie oraz specjalne akcesoria. Mówią o tym m.in. przepisy związane z bezpieczeństwem i higieną pracy. Wszystko to pozwoli Państwu uniknąć bezpośredniego kontaktu z niezwykle silnymi substancjami. Proszę zauważyć, że dzięki temu, że rękawiczki są jednorazowe, to można je z łatwością ściągnąć i zmienić w trakcie wykonywania różnych usług. W końcu ochrona pracowników w zakładzie fryzjerskim jest tak samo ważna, co ochrona klientów.

Rękawiczki jednorazowe

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry