SPRZĘT & AKCESORIA

Sukces salonu fryzjerskiego zależy od wielu czynników. Obok podstawowego elementu, czyli biegłych stylisty, należy zwrócić uwagę na odpowiednie wyposażenie salonu. Praca z artykułami renomowanych marek, zarówno jeśli chodzi o kosmetyki, jak i o fryzjerskie akcesoria m.in. do modelowania, upinania czy strzyżenia, choć sama w sobie nie jest gwarancją powodzenia, stanowi duże ułatwienie. Inwestycja w wyposażenie salonu zaprocentuje wywarciem pozytywnego wrażenia na klientach, co w perspektywie długoterminowej pozwoli zbudować ich zadowolenie z usług, a co za tym idzie – lojalność, zaufanie i chęć rekomendacji bliskim osobom. Salon mający narzędzia i przybory fryzjerskie na najwyższym poziomie zyskuje prestiż. 

Czytaj więcej

Stylista wykorzystuje w swojej pracy szereg urządzeń, takich jak m.in. suszarki do włosów, golarki, trymery, prostownice czy karbownice. Wszystkie te przyrządy fryzjerskie można nabyć w sklepie FRYZJERWNECIE. Oferujemy sprzęt spełniający najwyższe standardy, bo zdajemy sobie sprawę, że jego niezawodność nierozerwalnie łączy się z powodzeniem salonu. Proponujemy elektryczne narzędzia fryzjerskie potrzebne w codziennej pracy fryzjerów i stylistów włosów – od niedużych rozmiarów golarek czy trymerów, poprzez profesjonalne suszarki o dużej mocy, termoloki, delikatne prostownice, aż po zaawansowane technologiczne suszarki hełmowe oraz infrazony.

Niezbędne narzędzia fryzjerskie

W żadnym gabinecie nie może zabraknąć podstawowych narzędzi, do których niewątpliwie należą szczotki, grzebienie, fryzjerskie nożyczki oraz degażówki, a także brzytwy. Wybierając narzędzia fryzjerskie, warto zwrócić uwagę na ich producenta, jak również na materiał użyty do ich wykonania. Wysoka jakość produktów odgrywa tutaj pierwszoplanową rolę. Wszelkiego rodzaju niedoskonałości występujące niekiedy w przyborach fryzjerskich zwykle negatywnie wpływają na efekt pracy stylisty. Można w tym miejscu wspomnieć chociażby o takim częstym problemie, jak niewystarczająco ostre nożyczki, które zamiast idealnie przycinać, szarpią końcówki, co nie tylko zaburza estetykę strzyżenia, ale wpływa też na kondycję włosów. Wśród produktów dostępnych w sklepie FRYZJERWNECIE znajdują się przybory fryzjerskie cieszące się popularnością i uznaniem wśród fryzjerów na całym świecie. Swoją renomę zyskały dzięki niezawodności oraz spełnianiu oczekiwań nawet najbardziej wymagających stylistów. Wybierając narzędzia i przybory fryzjerskie w naszym sklepie, zyskuje się pewność, że praca z nimi będzie satysfakcjonująca dla samego fryzjera, jak i dla klienta, który nie zostanie narażony na przykład na szarpanie włosów źle skonstruowaną szczotką.

Sprawdzone przybory i akcesoria fryzjerskie

Myśląc o wyposażeniu salonu, nie można pominąć innych, ważnych jego elementów, jak dodatki fryzjerskie. Do przygotowania idealnej stylizacji włosów potrzebne są dodatkowe przybory, jak m.in. spinki, klipsy czy wsuwki. W codziennej pracy fryzjer korzysta również z szeregu akcesoriów, ułatwiających pracę i osiągniecie zamierzonego efektu stylistycznego. Chcąc zadbać o czystość, konieczne wyposażenie stanowią fartuchy oraz peleryny. Nieocenione okazują się też karkówki i artykuły jednorazowego użytku, na przykład rękawiczki, folia aluminiowa, papierowe ręczniki czy chusteczki czyszczące. Odpowiednio dobrane dodatki fryzjerskie usprawnią pracę, czyniąc ją bardziej komfortową oraz pozytywnie ocenianą przez klienta. Wszystkie te akcesoria fryzjerskie można nabyć w naszym sklepie.

Dodatki fryzjerskie gwarantujące odpowiednią dezynfekcję

Jeśli szeroko spojrzeć na to, czym są akcesoria fryzjerskie, trzeba zaliczyć do nich także środki pomagające w utrzymaniu porządku, jak i zapewniające odpowiednie warunki sanitarne. Tego rodzaju wymóg musi zostać spełniony wszędzie tam, gdzie ma miejsce bezpośredni kontakt z klientem. Skuteczna dezynfekcja w salonie to absolutna konieczność. Wybierając wyposażenie, również ten aspekt należy wziąć pod uwagę. Zachowanie czystości ma na celu zapewnienie bezpiecznej usługi osobie odwiedzającej salon, jak również pracy fryzjerowi. Dezynfekcja w salonie posiada wielowymiarowy charakter, ponieważ czyszczone są nie tylko przyrządy fryzjerskie czy fryzjerskie akcesoria, lecz także odkażane powierzchnie, fotele oraz dłonie. Sklep FRYZJERWNECIE posiada w swojej ofercie szeroki wybór skutecznych preparatów dezynfekujących, różnicowanych pod względem przedmiotu zastosowania. Są to profesjonale środki o potwierdzonych właściwościach odkażających. Z uwagi na niezwykle bogaty asortyment naszego sklepu, w który wchodzą wszelkie niezbędne narzędzia i przybory fryzjerskie, fryzjerzy decydujący się na zakup wyposażenia, nie muszą się już martwić o dodatkowe zakupy, bo wszystko, czego potrzebują, znajdą w jednym miejscu. W razie pytań jesteśmy do dyspozycji, służąc pomocą w sytuacji, gdy trzeba doradzić, jakie przyrządy fryzjerskie wybrać. Zapraszamy!

SPRZĘT & AKCESORIA

Jest 530 produktów.

Pokazano 1-24 z 530 pozycji

Aktywne filtry