Suszarki fryzjerskie

Suszenie włosów to ważny element stylizacji włosów. Pozwala na utrwalenie fryzury oraz nadanie jej określonego kształtu. Sama suszarka dla fryzjera to jedno z podstawowych narzędzi pracy, bez którego nie mógłby się on obejść na co dzień. Profesjonalne suszarki fryzjerskie umożliwiają modelowanie bez przesuszenia końcówek. Urządzenie musi być więc najwyższej jakości, zwłaszcza że używa się go nawet kilkanaście razy dziennie.

Czytaj więcej

Inwestycja w solidne suszarki fryzjerskie do włosów to jeden z kluczowych wyborów, przed jakim stają właściciele salonów, którym zależy na tym, aby sprzęt posłużył ich zakładowi przez wiele lat, a także cechować się praktycznością i ułatwiał codzienną pracę. W naszym sklepie internetowym oferujemy najlepsze suszarki fryzjerskie dostępne na rynku. Wybierając modele z asortymentu, mogą mieć Państwo pewność, że decydują się na najwyższej klasy sprzęt. W ręce klientów oddajemy wyłącznie sprawdzone produkty, które zapewniają odpowiednie warunki pracy.

Profesjonalne suszarki fryzjerskie — najważniejsze cechy

Pracując z urządzeniami zasilanymi energią elektryczną, trzeba zwracać szczególną uwagę na bezpieczeństwo własne oraz klientów. Przy zakupie należy upewnić się, że sprzęty są nieuszkodzone oraz posiadają wbudowaną funkcję chłodzenia zapobiegającą przegrzewaniu się. Co jakiś czas warto jednak inwestować w nowe suszarki fryzjerskie, ponieważ każde akcesorium się zużywa. Chcąc jednak wymieniać je możliwie jak najrzadziej, dobrze sięgnąć po profesjonalne suszarki fryzjerskie. Wśród nich znajdują się między innymi modele marki Valera, Ga.Ma, Magnetic, Wahl czy Babyliss. Produkty od renomowanych producentów rzadziej się psują, ponieważ są wykonane z solidnych tworzyw, jak na przykład suszarki marki Valera z chromowanego metalu. 

Najlepsze suszarki fryzjerskie to nie tylko bezpieczne, ale również dobrze zaprojektowane rozwiązania. W pracy stylista musi zadbać o to, aby urządzenie, którym się posługuje, było wygodne do trzymania. Suszarki fryzjerskie do włosów powinny posiadać rączki zrobione tak, aby nie wyślizgiwały się z dłoni. Co więcej, sprzęt nie powinien zbyt dużo ważyć, ponieważ jego długotrwałe używanie może okazać się problematyczne dla pracowników.

Czy suszarki fryzjerskie do włosów niszczą włosy?

Wiele osób obawia się suszenia ze względu na negatywny wpływ zabiegu na kondycję włosów. Jednak dobrze wiedzieć, że wysokiej jakości suszarki wcale nie muszą niszczyć fryzury. Dobry stylista umiejący posługiwać się sprzętem zadba o odpowiednią temperaturę, zapewniając tym samym bezpieczeństwo końcówkom. 

Oprócz umiejętności specjalisty, niebagatelne znaczenie ma oczywiście także jakość sprzętu. Najprostsze modele suszarek z jednym trybem pracy nie są wystarczająco dobre do wykonywania profesjonalnych usług. Urządzenia fryzjerskie powinny zostać wyposażone w funkcję jonizacji powietrza, ponieważ podczas suszenia włosów ciepłym strumieniem powietrza wytwarzają się dodatnie jony, które powodują rozchylenie się łusek włosa. Jonizacja polega na wytwarzaniu jonów ujemnych neutralizujących działanie ciepła. Dzięki temu fryzura nie puszy się, a włosy zyskują większą gładkość niż w przypadku pozostawienia ich do samoistnego wyschnięcia. Oprócz funkcji jonizacji ważną kwestią jest także to, aby suszarka dla fryzjera posiadała opcję regulacji ciepła. Wiele osób zmaga się z wrażliwą, przesuszającą się skórą głowy dlatego ważne, aby szczególnie w ich przypadku stosować możliwie jak najłagodniejsze zabiegi.

Suszarki fryzjerskie — jakie wybrać?

Wśród suszarek dostępnych w naszym sklepie internetowym można wyróżnić 3 podstawowe rodzaje:

- klasyczne suszarki fryzjerskie — to najprostszy i zarazem najczęściej używany typ suszarki do włosów. W naszym sklepie oferujemy profesjonalne suszarki fryzjerskie tego typu wyposażone na przykład w takie akcesoria jak dyfuzor do loków czy dysze o różnej szerokości;

- suszarko-lokówka — polecane do uzyskania większej objętości fryzury. Dostępne we Fryzjer w Necie modele posiadają regulację temperatury i prędkości oraz możliwość suszenia włosów strumieniem zimnego powietrza;

- suszarka hełmowa — sprawia, że obsługa klienta jest szybsza i wygodniejsza. Wbudowany w suszarkę zegar kontroluje długość suszenia i nagrzewania. Obecnie w sprzedaży posiadamy suszarki hełmowe na statywie ruchomym bądź na wysięgniku przymocowanym do ściany.

Osobista suszarka dla fryzjera

Dla osób, które wykonują swoją pracę z ogromną pasją i zaangażowaniem, indywidualnie dopasowane gadżety stanowią elementy umilające codzienne obowiązki. Suszarka dla fryzjera, podobnie jak pas fryzjerski, może okazać się częścią osobistego wyposażenia. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo wiele ciekawych modeli suszarek do włosów, które są nie tylko bardzo praktyczne i użyteczne, ale także designersko wykonane. Takie urządzenie doskonale sprawdzi się także jako przemyślany prezent dla osoby, która pragnie związać swoją karierę z fryzjerstwem lub po prostu lubi zajmować się stylizacją włosów.

Jeśli interesują Państwa profesjonalne suszarki fryzjerskie, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. W razie, gdyby pojawiły się jakiekolwiek pytania lub wątpliwości dotyczące naszego asortymentu, serdecznie zachęcamy do kontaktu.

Suszarki

Jest 53 produktów.

Pokazano 1-24 z 53 pozycji

Aktywne filtry