Degażówki fryzjerskie

Nożyczki fryzjerskie są dla każdego mistrza stylizacji przedłużeniem jego ręki. To nie konkretny model nożyczek świadczy o jakości uzyskanej fryzury, lecz właściwy sprzęt w doświadczonych dłoniach. Nie ma zatem nic dziwnego w tym, że każdy, nawet dopiero uczący się zawodu fryzjer musi posiadać własny komplet nożyczek oraz degażówek do własnego użytku. Ułatwiamy wybór zarówno praktykantom, jak i profesjonalistom poszerzającym własne zasoby narzędziowe, przedstawiając pojedyncze egzemplarze degażówek, zestawy fryzjerskie oraz displaye w różnej rozpiętości rozmiarów i cen.

Czytaj więcej

Dobre degażówki dla profesjonalistów

Zwracamy uwagę nie tylko na cechy narzędzi, które zapewnią wytrzymałość przy codziennym, niemal nieustannym użytkowaniu, ale również na indywidualne preferencje osób ich używających. Tym samym w naszej ofercie znaleźć można degażówki Fox Student dla osób początkujących w wersji dla leworęcznych i praworęcznych. Różnią się one sposobem ustawienia ostrza względem siebie, a co za tym idzie możliwością wygodnego, perfekcyjnego cięcia bez względu na lateralizację. Oferujemy także kilka modeli nożyczek do degażowania, których powłoka zewnętrzna jest bezpieczna dla alergików. Dzięki temu nawet wielogodzinna praca z nimi jest w pełni bezpieczna bez konieczności stosowania rękawiczek..

Degażówki – modele dla wymagających

Jeśli chodzi o degażówki fryzjerskie opinie o firmie Jaguar nie pozostawiają wątpliwości – to górna półka narzędziowa dla fryzjerów poszukujących precyzji cięcia. W naszym asortymencie mamy degażówki starannie wybrane z oferty tej marki, których cena nie odstrasza. Nasza zaopatrzona w najlepsze nożyczki fryzjerskie hurtownia dba o zadowolenie klientów poprzez staranną selekcję oferowanych produktów, zarówno pod względem jakości, jak i ceny. Dbamy też o wrażenia estetyczne dając wybór pomiędzy modelami w różnych kolorach.

Dlaczego warto postawić na degażówki?

Poszukując idealnego wyposażenia swojego salonu, warto skupiać się na najlepszych markach, ponieważ to one gwarantują zadowolenie z codziennego użytkowania produktów. Stąd też w asortymencie naszego sklepu znajdują się degażówki, których wysoka jakość idzie w parze z niskim kosztem zakupu. Wiemy, że gdy chodzi o degażówki cena odgrywa dużą rolę, szczególnie gdy zaopatruje się swój salon w wiele modeli dla kilku stanowisk fryzjerskich. W naszej ofercie znajdują się nożyczki fryzjerskie dla początkujących w dobrych cenach, o klasycznych funkcjach, lekkie i umożliwiające płynne strzyżenie oraz łatwość poruszania się w technikach cięcia. Kiedy potrzebne są takie właśnie degażówki cena może się okazać istotnym kryterium wyboru, w szczególności dla osób rozpoczynających naukę zawodu.

Jakie nożyczki degażówki znajdziesz w naszej ofercie?

W temacie jakim są degażówki fryzjerskie opinie o poszczególnych modelach są bardzo wartościowe, ale należy brać pod uwagę to, że każdy stylista może mieć subiektywne odczucia związane z użytkowaniem każdego z nich. Dlatego właśnie stawiamy na najbardziej rozpoznawalne fryzjerskie marki i pełen zakres rodzajów oraz funkcji poszczególnych degażówek. Wszystkie wykonano z wysokiej jakości stali nierdzewnej, a niektóre modele wzmocniono z zewnątrz powłoką teflonową bądź tytanową, dla jeszcze lepszej ochrony przed stępieniem i wilgocią. Oferujemy przede wszystkim degażówki fryzjerskie jednostronne, które zapewniają większy zakres zmniejszania objętości fryzury, i tym samym przydają się podczas intensywnej, przyspieszonej pracy w salonie. Prezentowane u nas modele cechują się wklęsłym lub wypukłym ostrzem, które w zależności od konkretnego modelu, rodzaju i rozstawu ząbków usprawnia prace nad idealną stylizacją. Wszystkie modele doskonale leżą w dłoni, a wiele z nich posiada odpinane podpórki na palec, dla jeszcze większego komfortu strzyżenia w przypadku profesjonalistów, którzy mają swoje przyzwyczajenia. Dostępne w naszym asortymencie degażówki występują też w różnych kolorach, dzięki czemu możemy je dopasować do własnego gustu

Nożyczki fryzjerskie zestaw – warto go mieć

Nasza zaopatrzona w doskonałe nożyczki fryzjerskie hurtownia daje możliwość zakupienia pełnego zestawu: nożyczki fryzjerskie, degażówki jednostronne oraz nożyk chiński zapakowane w efektowne etui. Jeśli chodzi o te dobrej marki nożyczki fryzjerskie zestaw ułatwia wyposażenie salonu w narzędzia tej samej marki, o zbliżonej jakości cięcia i stylistyce, w dodatku w dobrej cenie. Zachęcamy do zakupów – duża różnorodność produktów w stałej ofercie przybliża do wybrania najlepszych pod każdym względem.

Degażówki fryzjerskie

Jest 20 produktów.

Pokazano 1-20 z 20 pozycji

Aktywne filtry