Odżywka Intense Leave-In NOVEX My Curls / 500ml

39,84 zł
Brutto Dostawa nie wliczona Dostawa: 3 do 6 tygodni
Ilość

Opis

Odżywka Intense Leave-In NOVEX My Curls 500ml

Odżywka do włosów Intense My Curls Leave-In ( bez spłukiwania ) opracowana specjalnie dla włosów krótkich i mocno kręconych. Jej bogata formula zawiera aż 7 odżywczych olejków: arganowy, oliwkowy, z cebuli, z monoi, z orzecha kokosowego, z owoców drzewa shea oraz z rośliny moringa. To wyjątkowe połączenie doskonale pielęgnuje i podkreśla włosy kręcone. Bogaty skład nadaje włosom odpowiedni blask i połysk, przy jednoczesnej rewitalizacji i nawilżaniu.

  • Dedykowany do włosów kręconych i falowanych

  • Bogaty skład 7 olejków naturalnych

  • Gwarantuje zdrowy i piękny wygląd lokowanych włosów

Sposób użycia:
- Odżywkę należy nałożyć na mokre włosy po uprzednim umyciu ich szamponem. Nakładać delikatnie, układając jednocześnie włosy dłońmi. Pozostawić do wchłonięcia i nie spłukiwać.

Pojemność: 500g
Kraj produkcji: Brazylia

Linia NOVEX MY CURLS
Linia kosmetyków My Curls została opracowana specjalnie dla włosów kręconych. Zawiera w składzie aż 7 odżywczych olejków: arganowy, z oliwek, z cebuli, z kwiatu monoi, z orzecha kokosowego, z owoców drzewa shea oraz z rośliny moringa. To wyjątkowe połączenie olejków doskonale pielęgnuje i podkreśla włosy kręcone. Bogaty skład kosmetyków My Curls nadaje włosom odpowiedni blask przy jednoczesnej rewitalizacji i nawilżaniu włosów.

Zobacz także